INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
wizjer
+

W przeciągu 4 tygodni udało nam się stworzyć projekt, który otrzymał 4-milionową dotacje na badania z dziedziny cyberbezpieczeństwa.

Klient

1Strike Sp. z o.o.

Pozyskanie dotacji

PO IR 1.1.1 Szybka Ścieżka

O firmie

Firma 1Strike pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom lepiej zabezpieczać swój biznes w sieci i upraszcza zarządzanie cyberbezpieczeństwem w MŚP.

Największa przewaga konkurencyjna przedsiębiorstwa to tworzenie rozwiązań dedykowanych dla MŚP, dostosowanych do ich specyfiki pod względem funkcjonalnym, systemowym oraz kosztowym, a także unikalne połączenie znanych i nowych funkcjonalności w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Zakres usług

wizjer
laptop
wzory

Potrzeby

Oferowane przez 1Strike narzędzie do detekcji i symulacji ataków cybernetycznych w małych i średnich firmach stało się pierwszym krokiem do całej lawiny pomysłów na rozwijanie tego narzędzia i dostosowania go do potrzeb klienta. Twórcy 1Strike to odważni wizjonerzy. Ich pomysły na prace badawcze dotyczące wykorzystania sztucznej inteligencji w cyberbezpieczeństwie są ambitne i zaskakujące.

Firma przyszła do nas z gotową wizją oraz doskonale zbadanym rynkiem odbiorców i konkurencji. Twórcy pomysłu dokładnie wiedzieli, co chcą zrealizować i jakie efekty osiągnąć.

Stanęliśmy przed ujęciem ich wizji w ramy projektu, który może trwać maksymalnie 12 miesięcy.

statystki

Efekty

Program Szybka Ścieżka Innowacje Cyfrowe ogłoszono 12 października 2022, z terminem składania wniosków do 4 listopada i terminem realizacji projektu do 31 grudnia 2023 r.

Praca nad dokumentacją to 3 tygodnie intensywnych spotkań, działań całego zespołu i szukania rozwiązań możliwych do realizacji w tak krótkim okresie. Zespół projektowy kształtował się w toku prac, podział na zadania i etapy zderzał się z bezlitosnym reżimem czasowym. Budżet kształtował się równolegle.

Pozyskaliśmy dla naszego klienta badanie stanu techniki, które uwiarygodniło nowość założeń planowanego do wdrożenia produktu. Terminowe złożenie wniosku możliwe było dzięki zaangażowaniu i zdyscyplinowaniu dwóch stron.

Twórcy projektu z przyjemnością opowiedzieli o swojej innowacji ekspertom podczas panelu, który jest elementem oceny. 23 grudnia otrzymaliśmy przedświąteczny prezent w postaci informacji o przyznanym dofinansowaniu. Realizacja projektu już się rozpoczęła a przed naszym klientem niemniej wymagające wyzwanie – zrealizowanie wszystkich założonych etapów w zaledwie 12 miesięcy.

Wartość projektu

5.6 mln

Wartość dofinansowania

4.1 mln

Podobne projekty

Case study
+

Dofinansowanie, dzięki któremu wspólnie stworzyliśmy narzędzie do skutecznej rekrutacji na stanowiska IT.
Więcej
dron
Case study
+

Frima Dronehub to europejski lider branży high-tech, który zgłosił swój projekt do EIC Accelerator.
Więcej
Robot przemysłowy
Case study
+

Dzięki otrzymanej dotacji firma Morele.net ma szansę na opracowanie innowacyjnego robota przemysłowego, który pozwoli na zautomatyzowanie pracy magazynu.
Więcej
tablet trzymany w dłoniach
Case study
+

Dzięki pozyskanej dotacji nasz klient wdroży do swojej oferty nowe produkty cyfrowe i zwiększy swoją odporność na czynniki losowe, takie jak pandemia.
Więcej
Case study
+

Zobacz jak dzięki pozyskaniu dotacji wsparliśmy budowę nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego przystosowanego do badań nad symulatorami wirtualnymi.
Więcej
płytka informatyczna pcb
Case study
+

W branży elektroniki, informatyki i automatyki czujemy się jak ryba w wodzie. Z ogromną satysfakcją wsparliśmy prace badawcze firmy Dotconnect.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.